Ucuza Kargo Gönderme 7,55 TL

Yani kısaca site üzerinden gönderici adı adresi ve alıcı adı adresini siz dolduracaksınız ve sistem size tek kullanımlık bir kod verecek. O kod ile 0 – 1 KGDesi kargoyu 7,55TLye göndereceksiniz. Sistem 3 ay boyunca ücretsiz olacaktır. Aylık hedefimiz eğer 1000 kargo gönderilirse 1kgDesi 5,5TL ye düşecektir.
Amacımız herkesin kargosunu rahat birşekilde gönderilmesini sağlamaktır. Zebramo veya gittigidiyor gibi katı kuralları olan websitelerle uğraşmak zorunda kalmayacak siz sadece işinize odaklanacaksınız. Bende size en uygun kargo fiyatını vererek sizlerin işlerinizi büyütmenizde bir nebze yanınızda olmanın mutluluğunu yaşıyor olacağım.

 

Öncelikle üye olmanız gerekmektedir.
Üye olduktan sonra gönderici bilgileri sayfasına giderek bilgilerinizi doldurunuz.

Ardından kargo gönderme işlemine hemen başlamak için kargo gönder kısmına gidiniz.
Alıcı bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurunuz.
Doldurma işlemi tamamlandıktan sonra KARGO GÖNDER butonuna basınız.

Yönlendiğiniz sayfada size gönderi referans kodu verecektir.
O referans kodunu

site adı: referans kodu

şeklinde PTT KArgo Gönderim formuna doldurunuz.
Örnek Doldurma Şekli

PTT Görevlisine Eticaret Kargo Kabulü olduğunu belirtmeniz yeterlidir .

Dediğim gibi 3 ay boyunca ücretsizdir. Herkes kargolarını bol bol göndersin. Hedeflenen fiyatlara kargo ücretini düşürmek bizim elimizdedir. Çevrenizdeki eş dost akrabalarınıza sitemizi önerebilir bu sayede gönderim sayısını dahada arttırmış oluruz .

Güncelleme (06.02.2019): Gönderilen kargolarınızın takip kodunu ve müşterinize sunacağınız canlı takip linki sistemi geliştirildi.
Bunun için Gönderilmiş Kargolar sayfasından gönderdiğiniz kargoların takip kodu kısmında “Takip Kodu Getir” linkine basarak hem KP ile başlayan barkod kodunuz gelmekte hemde o koda tıkladığınızda canlı kargo takip linki vermektedir. Bu sayede müşteriniz an ve an kargolarını takip edebilecektir .
Aynı zamanda nasıl kullanılır menüsü eklendi .

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here