Diğer

Starbucks’ta İkinci Çay Hediye

01 Aralık 2018-08 Ocak 2019 tarihleri arasında alacağınız Teavana sıcak çaylardan ikincisi ikramımız. Hediye çayınızı 31 Ocak 2019 tarihine kadar size verilen kupon ve fişinizle tüm Starbucks Türkiye mağazasından* alabilirsiniz.
*Sabiha Gökçen Dış Hatlar, Sabiha Gökçen İç Hatlar Landside ve Antalya Havalimanında yer alan Starbucks mağazalarında geçerli değildir.
* On The Go noktalarımızda kampanya geçerli olmayacaktır.
Kampanya Katılım Koşulları:
· Kampanya 01 Aralık- 08 Ocak tarihleri arasında geçerlidir.
· Verilen kuponların geçerliliği 31 Ocak 2019’dur. Kuponlarınızı mağazada kullanabilmeniz için ilk çayı satın aldığınızı gösteren fişin ve size hediye çay için verilen kuponun birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
· Yıldız kullanarak alınan ürünler hariç olmak üzere kampanyamız mağazamızda geçerli olan tüm ödeme şekillerinde geçerlidir.
· Kampanya kapsamında aldığınız Teavana sıcak çay ürünü için yıldız kazanabilecek ancak ikram edilen ikinci içeceğiniz için yıldız kazanımı olmayacaktır.
· Shaya çalışanları kampanyadan faydalanamayacaktır
·Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Shaya Kahve San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
· Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Shaya Kahve San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Shaya Kahve San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
· Katılımcılar, işbu kampanya kapsamında Shaya Kahve Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne bildirecekleri kişisel verilerle ilgili olarak; özel nitelikli kişisel veriler de dâhil olmak üzere her türlü kişisel verilerinin, Shaya tarafından toplanmasına, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, analiz edilmesine, raporlanmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak aşağıda belirtilen Türkiye’deki ve yurt dışındaki üçüncü kişilere aktarılmasına/paylaşılmasına (birlikte “İşlenme” olarak alınacaktır), 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Sayılı Kanun”) uyarınca muvafakat etmiş ve açık rıza verdiğini beyan eder. Katılımcıların 6698 Sayılı Kanun’un 10. ve 11. maddeleri kapsamında, kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerinin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerinin silinmesini veya yok edilmesini isteme, düzeltilmesi, silinmesi veya yok edilmesi hususlarına dair kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerinin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakları bulunmaktadır. Katılımcılar Shaya KVK Aydınlatma Metni’ne linkini tıklayarak ulaşabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı