Migros

Migrosta Patates ve Soğan’ı 1 TL’ye almaya sağlayan İndirim Kodu

Migros marketler zaman zaman Facebook üzerinden reklam vererek indirim kodu dağıtmakta. Bu sefer İstanbul Bayrampaşa’daki şubeyi kapsayan indirim kodu karşımıza çıkıyor.

Facebook üzerinden alınacak kod ile Bayrampaşa Migros mağazasından Patates ve Soğanı kilosu 1 TL olmak üzere satın alabileceksiniz. Alınan kodu Migros kasiyerlerine iletmeniz durumunda indirim sağlanacak.

Kampanya ile ilgili Migros açıklaması : 

9-19 Ocak tarihleri arasında İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesinde yer alan Migros’larda kayıtlı Money özellikli kartlar ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında patatesin kilosu 1 TL, soğanın kilosu 1 TL’den satılacaktır.
Kampanya 9-19 Ocak tarihleri arasında İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesinde yer alan Migros’larda kayıtlı Money özellikli kartlar ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında patatesin kilosu 1 TL, soğanın kilosu 1 TL’den satılacaktır. Kampanya 5 kg ile sınırlıdır. Kampanyaya indirim şifresi ile katılım sağlanacaktır. İndirim şifresini kullanmak için kasiyere Money Kart ya da cep telefonu ile şifreyi iletmek veya Migros Mobil Uygulaması’na girip “Profilim” sekmesinden “Kartına Kampanyayı Tanımla” bölümüne şifre girmek yeterlidir. Her bir şifre bir kere kullanılabilir. Bir müşteri en fazla bir şifre kullanabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Teknik nedenler ile düşmeyen indirimler 2 gün içerisinde karta tanımlanacaktır.

 

Kampanya katılım linki : 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı