Diğer

Migros İyi Gelecek Elçileri (İGE) Nedir ? Nasıl Money Kazanılır ?

İyi Gelecek Elçileri, Migros’a fikirleri ile ilham veren kadınların buluşma noktasıdır. Money Club üyesi kadınların, iyigelecekelcileri.migros.com.tr web sitesine üye olup üyelere özel olarak sunulan hedefleri gerçekleştirdiğinde Money kazanabilecekleri online bir iletişim platformudur.

iyigelecekelcileri.migros.com.tr web sitesi kayıt sayfasında Money Club Kartını ve soyadını veya cep telefonunu girerek üye olabilir ve fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsin.

3- İyi Gelecek Elçileri’ne üye olmak için Money Club üyesi mi olmam gerekir?

Evet, bu kazandıran kulübe üye olmak için, Money Club üyesi olman gerekir.

4- Money Club Kart numaramı bilmiyorum.

Money Club Kart numaranı öğrenmek için 444 10 44 no’lu Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsin.

5- Money Club üyesi değilim, nasıl üye olabilirim?

İyi Gelecek Elçileri kayıt sayfasında Migros Money Club Kartım yok seçeneğine tıklayıp Sanal Money Club Kart başvuru sayfasına yönelerek Sanal Money Club Kart başvurusu yapabilirsin. Ayrıca Migros mağazalarından da Money Club Kart başvuru formunu doldurarak, Migros Money Club üyesi olabilirsin.

6- İyi Gelecek Elçileri üyeliği ücretli midir?

Hayır, İyi Gelecek Elçileri online iletişim platformuna ücretsiz olarak üye olabilirsin.

7- Üye olurken neden kişisel sosyal medya hesaplarımın bilgisini girmem gerekiyor?

İyi Gelecek Elçileri online iletişim platformu, üyeleri ile paylaştığı hedeflerini interaktif medya mecralarını dahil ederek organize eder. Bu sebeple hedeflerin gerçekleştirildiğini sosyal medya hesaplarından takip eder.

8- İyi Gelecek Elçileri üyeliği avantajlarının Migros Money Club üyeliği kampanyalarından farkı nedir?

İyi Gelecek Elçileri’ne sınırlı sayıda kişi üye olabilmektedir. İyi Gelecek Elçileri üyeleri harcama yapmadan puanlar kazanabilir ve bu puanları Money’lere çevirebilirler.

9- Sihirli Puan nedir?

Sihirli Puan, İyi Gelecek Elçileri üyelerinin iyigelecekelcileri.migros.com.tr web sitesinde yer alan hedefleri gerçekleştirmeleri sonucunda kazandıkları puan birimidir.

10- Hedef nedir?

Kişisel sosyal medya hesaplarını kullanarak yapacağın fotoğraf, video, görsel, fikir ve deneyimlerini paylaşarak, web sitesinde yer alan anketleri cevaplandırarak, Migros’un online uygulamalarını edinerek ve tavsiye ederek hedeflerin gerçekleştirebilir ve Sihirli Puanlar kazanabilirsin.

11- Sihirli Puanlar’ı nasıl kullanabilirim?

Sihirli Puanlar’ını istersen Money’e çevirip Migros marketlerinde harcayabilir yada Ödül Kataloğu sayfasındaki indirimlerden yararlanabilirsin.

12- Sihirli Puanlarımı nerede görebilirim?

Kazandığın Sihirli Puanlarını “Sihirli Puan” sayfasında görebilirsin.

13- İyi Gelecek Elçileri üyeliğime tanımlanmış hedefleri nasıl takip edebilirim?

İyi Gelecek Elçileri profiline girerek “Profilim” ve “Hedefler” sayfalarında yer alan hedefleri takip edebilirsin.

14- Gerçekleştirdiğim hedeflerden kaç puan kazanacağım?

Her hedeften kazanacağın puanlar farklı olabilir. Hedeflerini tamamladıkça kaç Sihirli Puan kazandığını görebilirsin.

15- 1 Sihirli Puan karşılığı kaç TL’dir.

10 Sihirli Puan, 1 Money’dir.. 1 Money, 1 TL’dir.

16- Sihirli Puan üst limiti var mıdır?

Evet, aylık olarak kazanabileceğin Sihirli Puan limiti bulunmaktadır. Üyelik başlangıcın ile birlikte hesaplanacak ilk ayında üst limit 252 Sihirli Puan’dır. Diğer aylarda en fazla 238 Sihirli Puan kazanabilirsin.

17- Sihirli Puanlar’ın geçerlilik süresi nedir?

Sihirli Puanlar kampanya bazında aksi belirtilmediği takdirde, kazanıldığı gün itibariyle 1 takvim yılı içerisinde kullanılabilirler. Örneğin, 10 Temmuz 2015 tarihinde kazanılan Sihirli Puan 10 Temmuz 2016 tarihine kadar kullanabilecektir.

18- Nasıl rozet alabilirim?

Rozetler seviyelendirilmiş olup, her seviyede farklı rozetler kazanabilirsin. Her rozetin kazanım koşulu farklı olabilir ve rozet kazanımı gerçekleştirilmiş hedeflere bağlıdır. Hangi hedefleri gerçekleştirerek rozet kazanabileceğini Rozetler sayfasından öğrenebilirsiniz.

19- Rozetlerin faydası nedir?

Elçilik seviyenin yükselmesi için farklı rozetler kazanman gerekir. Rozetler sana yeni seviyeler ve yeni hedefler kazandıracaktır.

20- Seviye nedir?

İyi Gelecek Elçileri’nin gerçekleştirdiği hedefler ile birlikte seviyeleri de yükselir.
1. Seviye Elçi olabilmek için 50 Sihirli Puan kazanmak gereklidir.
2. Seviye Elçi olabilmek için 500 Sihirli Puan ve 5 farklı rozet kazanmak gereklidir.
3. Seviye Elçi olabilmek için 1.500 Sihirli Puan ve 10 farklı rozet kazanmak gereklidir.

21- Seviye yükselmenin faydası nedir?

Platform içerisinde seviyen yükseldikçe hedeflerin de farklılaşacak ayrıca Migros’un organize edeceği farklı etkinlikler içerisinde de ayrıcalıklı olarak yer alabileceksin. Yeni ürünleri önce sen deneyecek ve yorumlarını diğer üyelerle paylaşabileceksin.

22- Gerçekleştirdiğim sosyal medya fotoğraf paylaşımı hedefim için puan kazanamadım. Neden?

Hedefin koşullarına uygun fotoğraf paylaşımı yapmadıysan, örneğin fotoğraf hashtagsiz paylaşmış; istenenden farklı bir ürünün, kişinin fotoğrafını paylaştıysan hedefin onaylanmamıştır.

23- Sihirli Puanlarımı Money’e çevirdim, fakat henüz çevrilmedi. Neden?

Money çevirimi günlük olarak yapılmaktadır. Ertesi gün Sihirli Puan sayfasında Money çevirim talebinin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

24- Ödül Kataloğu nedir?

Ödül Kataloğu, İyi Gelecek Elçileri’ne özel olarak sunulan ve Sihirli Puanlar ile alınabilen indirimli ürünlerin gösterildiği bir katalogdur.

25- Ödül Kataloğu’ndaki indirimlerden nasıl yararlanabilirim?

Yeterli Sihirli Puan’a sahipsen “Fırsatı Yakala” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsin. Kazandığın indirimler sisteme kayıtlı Money Club Kartına otomatik olarak aktarılacaktır.

26- Kazandığım indirimleri nasıl kullanabilirim?

Kazandığın indirimleri kullanabilmek için ödeme yaparken tanımlı Money Kartınla beraber indirimden yararlanmak belirtmen gerekiyor.

27- Aynı indirimi bir çok defa kullanabilir miyim?

Hayır, her indirimden sadece bir kere yararlanabilirsin.

28- Ödül Kataloğu’ndan Sihirli Puanlar’ım ile aldığım ödüller ne zaman kartıma yüklenir?

Sihirli Puanlar’ın ile aldığın ödüller 3 gün içerisinde Money Club Kartı’na yüklenecektir.

29- Sihirli Puanlar’ım ile dönüştürdüğüm Money’leri ne zaman harcayabilirim?

Sihirli Puanlar’ın ile dönüştürdüğün Money’ler 3 gün içerisinde Money Club Kartı’na yüklenecektir.

Örnek Hedefler : 

Günün Sorusu & Videosu , Facebook-Instagram-Twitter-YouTube hedefleri ve Cuma günü 14:00’da yapılan canlı yayına özel hedefler vs. yer alıyor.

Sosyal Medya hesaplarınızı bilgilerinizden kullanıcı adı olacak şekilde ekleyip sonra hedefleri yapmanız gerekiyor. Instagram hedeflerinin puan yüklemeleri 3 gün içinde yapılıyor.

Cuma günü yapılan Canlı Youtube yayınını İGE sitesi üzerinden izlemeniz lazım. Yaklaşık 10-15 dakika izleyince 20 puan veriyor. Ayrıca 3 tane Sihirli Çark sorusu ve 1 Mini Test sorusu da yayın anında soruluyor.

İGE ÖDÜL KATALOGU : 

Başlangıçtaki hedeflerle 100 Puana ulaşmanız daha kolay. Özellikle Et ve Et Ürünleri indirimi İGE + Sanal Market kombolarıyla inanılmaz fiyatlara düşebiliyor. Bu indirimlerden 1 kez faydalanabiliyorsunuz.

Ayrıca Ödül Katalogunda bazı ürünlerde özel indirimler de mevcut. Geçtiğimiz aylarda Damak ve Ananas ürünleri İGE dahilinde 15-30 puan karşılığında 3’er adet olmak üzere ”ücretsiz” alınabiliyordu. İlerleyen günlerde benzer kampanyanın eklenmesini merakla bekliyoruz …

İGE’de 10 Sihirli Puan = 1 MONEY’ye eşittir.

Bu Moneyleri MİGROS Mağazalarında istediğiniz üründe kullanabilirsiniz. Moneyler 3 gün içinde yüklenir. Migros uygulamasından takip edebilirsiniz. Moneyler yıl sonuna kadar geçerlidir sonradan sıfırlanıyor.

Bir ayda İGE üzerinden 252 puan dönüştürebiliyorsun. Yani ayda 25 Money kazanabiliyorsun.

Sihirli Çarkı doğru cevaplayınca çark gelmiyor sorunu ?

Arkadaşlar Sihirli Çarkta çark çevirmeyi ilk doğru yanıtlayan yapıyor. Ondan sonra doğru yanıtlayanlara 5 Puan veriliyor. İlk doğru yanıtlayan için çarkı canlı yayında Konuk çeviriyor ve hediyesini öğreniyor. Yani sihirli çarkta ilk doğru yanıtlayan olmak önemli. Bir canlı yayında 3 Sihirli Çark sorusu soruluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı