Diğer

ING Turuncu Ekstra Kart ile Gittigidiyorda 80/20 İndirim

ING Turuncu Ekstra Kartınız ile gittigidiyor.com ‘dan vereceğiniz siparişlerde 80 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanabileceksiniz.

Detaylar :

 

Kampanya Koşulları – ING Turuncu Ekstra Kart Kampanyası!

 

  • Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

   01.08.2019 – 31.08.2019 tarihleri arasında GittiGidiyor’dan ING Turuncu Ekstra Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

   Kampanya kapsamında, Turuncu Ekstra Kart ile tek seferde yapılan 80 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirim verilecektir.

  • Kampanyadan bir kullanıcı en fazla 20 TL indirim kazanabilecektir.
  • Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

   Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

  • Kurumsal üyeyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

   İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.

  • Kampanya kaç kişi ile sınırlıdır?

   Kampanyadan ilk 5000 kişi faydalanabilecektir. Belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.

  • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

   GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

  • Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

   Her bir kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilir.

  • Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, indirim kuponum üyeliğime tekrar tanımlanır mı?

   Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, kullanıcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

  • Kampanyadan kimler faydalanabilir?

   Kampanyadan faydalanabilmek için GittiGidiyor üyesi ve Turuncu Ekstra Kart sahibi olmak gerekmektedir.

Diğer kampanya koşulları nelerdir?

  • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
  • Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
  • Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
  GittiGidiyor ve ING her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı