Diğer

Gratis Nivea 2 adet Deodorant alımına Decathlon 30 TL Çek

Çek Kazan uygulaması , Gratis Mağazalarından yapılacak 2 adet Nivea Deodorant karşılığında 30 TL değerinde Decathlon hediye çeki verecek.

 

Kampanya Hakkında :
Tek seferde 2 adet Nivea Deodorant ürünü alışverişine 30 TL değerinde Decathlon Dijital Hediye çeki!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.
Decathlon Dijital Hediye kart kodu kullanımı sırasındaki sorunların çözümü için Çek Kazan uygulaması destek birimine başvurarak bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
02 Ağustos 2019 – 05 Eylül 2019

Kampanya Detayları :
Kampanya 02 Ağustos – 05 Eylül 2019 tarihleri arasındadır. Aşağıda belirtilen satış noktalarından (kampanya uygulayıcısı) tek seferde kampanyaya dahil 2 adet NIVEA Deodorant ürünü alan herkes katılabilir. Kampanyaya 35 ml ürünler, 25 ml ürünler seyahat boy ve hediyeli set ürünler dahil değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır. Kampanya sadece Mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Gratis Mağazaları’ndan

Kampanya sadece Nivea deodorantlarda geçerlidir, 8×4 deodorantlar kampanyaya dahil değildir

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler (Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.
Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Kampanya dönemi boyunca her müşteri en fazla 2 (iki) kere ayrı fişlerle katılma hakkına sahiptir.

Gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere Decathlon Mağaza ve www.decathlon.com.tr web sayfasında kampanya katılım tarihinden itibaren bir (1) ay geçerli 30 TL değerinde Decathlon Dijital Hediye Kart kod numarası uygulama içerisinden gönderilir. www.decathlon.com.tr üzerinden kullanılan dijital hediye kart kodlarının kullanılabilmesi için hem web sitesinin ödeme adımında “Decathlon Hediye Kartı” alanına 16 haneli kodun hem de “Pin Kodu” alanına 4 haneli güvenlik numarasının yazılması gereklidir. 4 haneli kod uygulama içerisinden gönderilen ödül kuponunda ayrıca belirtilmektedir.

Decathlon dijital hediye kart kodu ile yapılan alımlardan vazgeçilmesi durumunda yalnızca urun değişimi yapılabilmektedir. Herhangi bir nakit iade söz konusu olamaz.

Decathlon mağazalarından yapılan alışverişlerde 16 haneli dijital hediye kart kod numarası yeterli olup, güvenlik kodu belirtmeye ihtiyaç bulunmamaktadır.

Her bir ödül kod numarası tek kullanımlıktır, kampanya ödül kodları birleştirilemez.

Ödül kodları tek kullanımlık olup, tek seferde kullanılmalıdır, parçalı olarak kullanılamaz.

Decathlon Dijital hediye kart kodları mağazalarda uygulama içerisinden gönderilen kod numarası belirtilerek kullanılmaktadır. www.decathlon.com.tr web sayfasındaki kullanımlar için Dijital hediye kart kod numarası ve güvenlik numarası ile birlikte işlem yapılması gerekmektedir.

Decathlon Dijital Hediye kart kodu kullanımı sırasındaki sorunların çözümü için Çek Kazan uygulaması destek birimine başvurularak bilgi alınabilir.

Kampanyaya son katılım 05.09.2019 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Decathlon veya Barn Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları ve Hediye ödül kodları nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kampanya süresince bir tüketici en fazla 2 (iki) kere ayrı ayrı fişlerle kampanyaya katılabilir, iki adet Decathlon Dijital hediye kart kodu hakkı kazanabilir.

Barn Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.
Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanınıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hi bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı NIVEA Beiersdorf Turkey ve Decathlon ve Barn Teknoloji A.Ş.de saklıdır.

Barn Teknoloji A.Ş., NIVEA Beiersdorf Turkey ve Decathlon dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Decathlon sorumlu değildir.
Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş, NIVEA Beiersdorf Turkey Koz. San. ve Tic. A.Ş. ve Decathlon sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Decathlon, NIVEA Beiersdorf Turkey Koz. San. ve Tic. A.Ş. ve Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Decathlon’un ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki Decathlon gizlilik politikasına https://goo.gl/NU1R9b adresinden ulaşabilirsiniz.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Barn Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Gratis Mağazaları’nda”

https://cekkazan.com.tr/portfolio_page/niveadan-30-tl-decathlon-dijital-hediye-ceki-4/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı