Diğer

Bidolubaskı Ücretsiz Numune Kutusu

www.bidolubaski.com internet sitesi müşterilerine İlk Talebinde ücretsiz Numune Kutusu avantajı sunuyor. KDV dahil 9,32 olan kutu sepette 0 TL olarak güncelleniyor ve siparişinizi verebiliyorsunuz.

 

Neden Numune Kutusu İstemeliyim?

Sipariş vereceğiniz matbaa ürünlerinin renk, kağıt ve baskı kalitesini görmek istemez miydiniz? Ürettiğimiz bazı ürünlerin örneklerinden oluşan Numune Kutusu’nu sepetinize ekleyerek hemen dilediğiniz adres için talep edebilirsiniz. Üstelik bir defaya mahsus talep edeceğiniz Numune Kutusu için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Numune Kutusunun İçerisinde Neler Var?

Bidolubaskı’daki bazı ürünlerin baskı kalitesini görebileceğiniz Numune Kutusu içerisinde olan ürün örnekleri şöyle; Kartvizit (Standart Kartvizit, Kabartma Laklı Kartvizit, Kraft Kartvizit), El İlanı, Kapı Askısı El İlanı, Broşür, Magnet, Antetli Kağıt, Küp Bloknot, Bloknot, PVC Bardak Altlığı, Karton Bardak Altlığı, Cepli Dosya, Kuşe Etiket/Sticker, Amerikan Servis, Kitap Ayracı ve Kağıt Oto Paspas.

Herhangi Bir Ücret Ödeyecek Miyim?

Eğer sitemizden daha önce bir Numune Kutusu talebinde bulunmadıysanız, ilk Numune Kutusu talebiniz için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Ancak, birden fazla Numune Kutusu talep ettiyseniz veya daha önceden bir Numune Kutusu talebiniz olduysa, yeni taleplerinizde Numune Kutusu için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.

 

 

Sipariş Vermek İçin Tıklayınız

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı